Svadby a oslavy

Chystáte svadbu alebo výnimočnú oslavu? Vychutnajte si ju v okúzľujúcom prostredí penziónu Sileo

Hľadáte výnimočné priestory pre svadobnú hostinu a obrad, v ktorých sa budete cítiť naozaj dobre? V tom prípade vás radi privítame v našom malebnom penzióne v Západných Tatrách.

 Pre svadobčanov máme pripravené 2 priestory: reštauráciu a vonkajšiu terasu. V pohodlí reštaurácie si hostia zvyknú užívať rozhovory s blízkymi a vonkajšia terasa slúži ako tanečný parket.

 Svadobný obrad môžete mať v kostole v skanzene Pribylina (cirkevný aj civilný), na úrade, ale aj pod holým nebom na svadobnej lúčke. Všetko záleží od vás, od počasia a počtu hostí.

 Ideálna svadba je do 30 osôb, nech vás všetkých môžeme pohodlne ubytovať.   

Náš tip: Svadbu v penzióne Sileo si najlepšie užijete počas obdobia, kedy je možné využiť našu vonkajšiu terasu. V decembri by sa na vonkajšej terase tancovalo len veľmi ťažko. 🙂

Reštaurácia s kapacitou 30 miest

Terasa s kapacitou 25 miest

Ubytovanie 9 izieb,
kapacita 18 na pevných lozkach a 29 s prístelkami

Možnosť postaviť party stan

Chceli by ste svadbu u nás, ale 30 ľudí vám nestačí? 

Náš zákazník, náš pán. Radi sa prispôsobíme. Na najväčšiu svadbu, aká u nás bola, prišlo až 150 ľudí. Toto sú slová nevesty:

Sileo nie je len ubytovanie. Je to miesto, kam sa budete vracať kvôli prístupu, aký sa ťažko hľadá. Najlepšie naladení majitelia, čistučké izby, výborné jedlo, perfektne zásobený bar a to všetko v krásnom prostredí.

Sileo bola láska na prvý pohľad a nadchlo nás až tak, že sme tu spáchali žúrku nášho života – svadbu pre 150 ľudí rovno v záhradke penziónu. Skvelý personál, ktorý miluje výzvy, nám veľmi pomohol s realizáciou (zmobilizovali takmer celú Račkovú dolinu). Vďaka tomu nebudeme na náš deň s úsmevom spomínať len my, ale všetci návštevníci nášho trojdňového svadobného festivalu.

Kristína,

Bratislava

Sme tu len pre vás

Počas svadby je Penzión Sileo len váš. Nebudú vás rušiť žiadni iní hostia. Na to, aby bol pre vás penzión uzavretý, stačí už 18 osôb. 

Poznámka: Svadbu ponúkame len ako víkendovú akciu (veď kto by chcel svadbu v utorok, že? :)). Teraz vážne, pri svadbách je našou jedinou podmienkou pobyt na dve noci. Ale povedzme si úprimne, pri tej krásnej okolitej prírode a všetkých aktivitách, ktoré u nás môžete zažiť, by bola aj tak škoda odísť už na druhý deň.

Jedlo pripravené špeciálne pre vaše chuťové poháriky

Čo by sme to boli za hostiteľov, keby sme vám nepripravili presne také jedlo, aké chcete?

Radi vám pripravíme čokoľvek, ale musíme podotknúť, že najobľúbenejším jedlom našich svadobčanov je tradičná slovenská kuchyňa v modernom prevedení. A potom druhá večera pripravená na grile.

Poznámka: Máme radi dobré jedlo a preto nepoužívame polotovary a zahusťovadlá (takže aj celiatik môže ochutnať každú omáčku).

Neobmedzujeme vás


Chcete si priniesť vlastné zákusky a tortu?
V Sileu to chápeme a nechceme vás zbytočne obmedzovať.

Budeme radi, ak zákusky a tortu necháte na nás, ale svadba je váš deň a preto by malo byť po vašom.

Aj deti si u nás prídu na svoje

Najmenším účastníkom svadby radi pripravíme polovičné porcie či dokonca samostatné menu. (Naposledy si toto detské menu pochvaľovali aj dospelí. :))

Chcete si užiť svadbu naplno a bez starostí?

V tom prípade vašim deťom radi zabezpečíme ich vlastný program. O zábavu sa postarajú naši animátori. Pre deti máme pripravené rôzne hry a k dispozícii sú aj ihriská, preliezky a slackline.

Vaše deti tak budú mať o zábavu postarané a vy sa môžete stopercentne sústrediť na rozhovory a tancovačky. 🙂

________________________________________________________________________________________________________

Nechystáte svadbu, ale aj tak by ste radi oslavovali v Penzióne Sileo?

V podstate všetko, čo sme napísali o svadbách, platí aj pre oslavy. Teda okrem toho, že vám radi zorganizujeme svadobný obrad na lúke. 🙂

V Sileu sme už oslavovali narodeniny, rodinné stretnutia, aj stretnutia po rokoch (takzvané „Ad Revidendum“). Hlavne posledné menované zvyknú byť naozaj nezabudnuteľné. 🙂

Pre všetky tieto akcie platí podobný princíp ako pre svadby. Náš penzión bude uzavretý len pre vás (minimálny počet osôb je 18) a tieto akcie organizujeme len ako víkendový pobyt.  

Menšie oslavy ako napríklad krstiny alebo promócie (ktoré trvajú do 3-4 hodín) nemajú takéto obmedzenia.

Pre viac informácií alebo vypracovanie cenovej ponuky nás kontaktujte na: info@sileo.sk alebo telefonicky 00421 905 394 537