Firemné eventy

Investujte do svojich zamestnancov, klientov a partnerov. My sa postaráme o ich komfort a spokojnosť

Firemné eventy sú efektívny nástroj pre rast firmy alebo jej lepší chod. To dokázala aj štúdia skupiny The Small Group z roku 2009, podľa ktorej majú teambuiding a firemné eventy pozitívny vplyv na všetky procesy vo firme.

 V Sileu chápeme, že vaša firma je pre vás extrémne dôležitá. Preto už niekoľko rokov úspešne vytvárame zázemie pre firmy, ktorým záleží na spolupráci ich zamestnancov. Týmto sme si vybudovali pevné partnerstvá a zákazníkov, ktorí sa k nám vracajú aj niekoľkokrát za rok.

 Medzi našich najsilnejších firemných zákazníkov patria:

Firemní zákazníci si u nás pochvaľujú:

školiacu miestnosť / reštauráciu s kapacitou 30 osôb

9 izieb s kapacitou 18 pevných lôžok (s prístelkami sa u nás ubytuje až 29 osôb)

Wi-Fi v celom objekte

drevenú kaďu s horúcou vodou a bublinkami s kapacitou 9 osôb

zabezpečenie programu a dopravy

Touto cestou sa chcem poďakovať za organizáciu športovo-turisticko-relaxačnej firemnej akcie pre spoločnosť McDonald´s. Vrátili sme sa domov s fantastickými spomienkami na Tatry. Tri dni plné zážitkov v réžii pána Mariča. Spoločne sme zvládli rafting v Liptovskom Mikuláši, výstup na Ďumbier, návštevu jaskyne mŕtvych netopierov a lukostreľbu. Spoločné grilovanie a barmanskú show máme doteraz v pamäti. Vďaka za osobný prístup, obetavosť a nezabudnuteľné zážitky. Prajeme všetkým vašim klientom minimálne takéto úžasné zážitky. Radi sa k vám v lete vrátime. Team McDonald´s.

S priateľským pozdravom

Jaroslav Sedláček

Operations Manager, McDonald´s ČR/SR

Eventy vytvorené na mieru

V Sileu urobíme všetko preto, aby bol váš event originálny a aby si ho všetci užili. Okolo penziónu je lúka o rozlohe cca 1,5 hektára, ktorá nám umožňuje pripraviť množstvo hier a súťaží.

Športové aktivity, pri ktorých sa zabavíte, aj zapotíte

U nás máte k dispozícii futbalové a volejbalové ihrisko, na ktorých si môžete zmerať sily s vašimi spolupracovníkmi. V zime máme pre vás pripravenú ľadovú plochu s osvetlenými mantinelmi, na ktorej sa už odohral nejeden napínavý turnaj.  

Poznámka: Hokejky si brať nemusíte. Všetko máme pripravené.

Pri ľadovej ploche máme štýlový ice bar (na fotke), ktorý obľubujú hlavne fanúšikovia. Aj keď, čo si budeme klamať, občas sa „posilnia“ aj hráči. 🙂

Tí z vás, ktorí tímové športy veľmi nemusia, sa môžu zapotiť napríklad na našom crossfitovom ihrisku alebo sa vyšantiť na slackline.

Okolitá príroda, ktorá k nám priťahuje aj zahraničných turistov

Hlavným lákadlom nášho penziónu je bezpochyby dych berúca príroda. S našim sprievodcom môžete absolvovať turistické trasy mimo značených chodníkov úplne bez obáv. Tiež sa s nami dostanete do zaujímavých jaskýň, ktoré nie sú prístupné verejnosti.

Obľúbenou outdoorovou aktivitou našich zákazníkov je aj geocaching, pri ktorom hľadáte skryté objekty pomocou GPS súradníc. K tomu, aby ste tieto objekty našli, je väčšinou potrebné vyriešiť rôzne úlohy, ktoré vás nasmerujú k vášmu cieľu. Pri geocachingu si tak môžete spraviť spoločnú túru za „keškou“, spolupracovať na riešení hádanky a popritom si to celé užiť a budovať vzťahy.

Akčnejší z vás si môžu vyskúšať lezenie po skalách či rafting na divokej rieke, prípadne na umelom kanále. V zime si zase môžete urobiť výlet na ľadopád alebo si vyskúšať skialpinizmus či snežnice.

Ako môžete vidieť, u nás sa nudiť nebudete. Máme za to, že pri tej kope aktivít ste aj zabudli na tú obrovskú lúku, na ktorej vám môžeme pripraviť takmer čokoľvek. Ozvite sa nám a veľmi radi vám vytvoríme program na mieru. 🙂

Kvalitne zásobený bar a jedlá bez polotovarov

O Sileu sa povráva, že má bezkonkurenčne najlepšie zásobený bar široko-ďaleko. Niečo na tom bude. 🙂

Sme rovnakí ako naši zákazníci – máme radi dobrý alkohol a dobré jedlo. Neznášame polotovary a preto ich nepoužívame. Všetko je pripravené z čerstvých surovín.

Celý penzión len pre vás

Počas firemných akcií je penzión pre ostatných hostí zatvorený. Vďaka tomu vieme nastaviť váš event podľa vašich požiadaviek.

Potrebujete pracovať? Nie je problém

Pre tých, čo potrebujú pracovať, veľmi radi pripravíme vhodný priestor. Rýchly internet je samozrejmosťou. K dispozícii máte aj veľkú TV, ktorú viete prepojiť s vaším počítačom. Kávy máme tiež dosť, takže žiadny strach. 🙂

Skvelé miesto, ktoré vedú ľudia, ktorých to baví. Hosť je u nich na prvom mieste. Priateľský majiteľ/barman/zabávač a jeho krásna a príjemná polovička vám zaručene vyčaria úsmev na tvári. Skvelé jedlo a bezkonkurenčne najlepšie zásobený bar v širokom okolí tiež prispievajú k tomu, že sa sem vždy radi vrátime. Okolo penziónu je veľký priestor, preliezky pre deti, športoviská a krásna príroda. Zatiaľ som nenašiel iné miesto na Slovensku, kde by som sa tak rád vracal. Sileo skvelo poslúži ako základný tábor pre turistiku, aj ako miesto rodinnej alebo firemnej akcie.
Róbert Hatala

Vedúci predaja osobných vozidiel, Mercedes-Benz Slovakia