# sileotherapy Pozrite si ponuku pobytových balíčkov #sileotherapy

Twin room with an extra bed

Twin room with an extra bed

Twin room with 2 beds

We take care of you

Wi-Fi in whole object

TV and satelit

Bathroom with shower corner

Breakfast included

Restaurant (reservations only)

Pet friendly

Shooting range

Firecamp

Cinema

Bicykles

Electric scooter

Bathtub

Slackline

Crossfit

Football pitch

Volleyball court

Ice-hockey ground

Speed bedminton

What our guests say about us

 Review from Czechia

Slovensko se v cestovním ruchu hodně zvedlo a v hotelu Sileo to povýšili na další level. Ochotný personál, krásné prostředí, domácká atmosféra, vynikající kuchyně, pokoje na vysoké úrovni a nekonečné zásoby na baru.Na koktejl v kybliku budu vzpomínat ještě dlouho.Výborná poloha na výlety ve Vysokých Tatrách, Nízkých Tatrách, aquaparky Bešeňová a Liptovský Ján půl hodiny autem, Liptovská Mara

Arnie, Praha, Czechia

 Review from the UK

I stayed here back in 2013 and said I would come back next year BUT no, tried somewhere else in 2014 and 2015 we’ll we can all say we make mistakes and I did …. But 2016 came back HOME to Sileo with Mino & Adka and hand on my Heart I can say it was like I had never been away ….. these people are the most friendliest I have ever came across and the place and people around are the same , Brilliant …. Next year no more trying other places …. Mino I am coming Home see you next year . Laurence .. the big lone English man !

Jazzy, London

Review from Slovakia

Prežili sme skvelý silvestrovský pobyt v krásnom prostredí Tatier. Drevenica je skvelá a privítali nás poriadnym dúškom Tatranského čaju. Izba bola čistučká a vybavená všetkým, čím má byť. Milanko a Aďka boli vždy usmiati a pripravení pomôcť a to aj vtedy, keď sme to potiahli až do rána. 🙂 Úplná bomba bol gurmánsky zážitok. Asi najlepšie halušky na svete, divinový gulášik, bravčová panenka a aj polnočné silvestrovské grilovanie pri ohníku. Lokalita je skvelá na prechádzky. My sme boli raz v Račkovej a tiež sme chodili lyžovať do Jasnej a rochniť sa do Tatralandie, ktorá je kúsok po diaľnici. Úplne skvelý zážitok bol nočný hokejový Winter Classic a bafkanie cigary v kotolni. Dcerám sa najviac páčil psík J.R. Tešíme sa na ďalší pobyt!

Adrián, Bratislava

 Review from Poland

3xW – Wspaniała lokalizacja,Wyśmienite jedzenie, Weseli Gospodarze! Polecam każdemu, kto kocha góry, ceni sobie domową kuchnię i luźną atmosferę 🙂 Gospodarze zatroszczyli się o nas jak o własną rodzinę, Milan towarzyszył przy wieczornych pogawędkach i chętnie podpowiadał co można robić w okolicy. Byliśmy tam tylko przez weekend, a już planujemy kolejne odwiedziny, tym razem na dłużej!

Moni_Monte, Varšava, Poľsko

Penzión Sileo

Natural Tatras Experience

If you have any questions, feel free to contact us.

Almost 500 independent reviews on 4 websites

4,9/5

According to more than 83 review 

from Google.com.

5/5

On Facebook is over +166 5-star ratings.

5/5

This is us being rated by more than 146 travelers on the TripAdvisor.com.

9,7/10

This is our average rating from more than 171 guests on Booking.com

Special sales and special packages

Touristic autumn (save €30!)

After the holidays, Tatras are emptied. For the lovers of walking up the hills, we have 4 nights for the price of three. This means that you will only pay 90 € instead of 120 €.

Stable weather, colors of autumn and beautiful views. Lose yourself in the beauty of nature.

  • Accommodation for 4 nights
  • breakfast
  • valid for two adults

SILEO just the way you like